Pizza z dostawą w nocy w Olsztynie. Zamówienia: 570 882 070

Blog Pizza Nocą Olsztyn

Foto Pizza Noca Olsztyn

Napoje Mr. Dark w Pizza Nocą Olsztyn.

Menu pizzerii nocnej w Olsztynie uzupełniają od kilku dni napoje polskiego producenta marki Mr. Dark. Oryginalne smaki gazowanego napitku doskonale komponują się z pizzą czy to pikantną, czy łagodną. Seria butelkowana gazowanego napoju to Mr. Dark Black, Gold, White i Pink. Dostaniesz go w cenie 6 zł za butelkę 330 ml. Wybierz więc swoją ulubioną pizzę i zamów nowy smak pana Darka. Aktualne menu pizzy Olsztyn.

Mr. Dark Black to orzeźwiający napój o ciemnej barwie i smaku koli. Wyprodukowany z naturalnych składników z wyciągiem z nasion koli. Ciemny kolor uzyskano dzięki karmelowi i koncentratowi z czarnego bzu, który zawiera dwa razy więcej witaminy C od cytrusów.

Mr. Dark White, wyprodukowany także z wyciągu nasion koli. Śnieżnobiały, zawiera gumę arabską, która jest naturalnym sokiem z akacji senegalskiej, pozytywnie wpływającym na florę bakteryjną organizmu człowieka. Wraz z estrami glicerolu i żywicy roślinnej posiada właściwości stabilizujące.

Mr. Dark Gold został wyprodukowany w ekstraktu herbaty Yerba Mate otrzymanej z suszonych liści ostrokrzewu paragwajskiego uprawianego. Yerba Mate jest bogata w wiele witamin i mikroelementów. Zawiera kofeinę.

Mr. Dark Pink podobnie jak poprzednicy doskonale orzeźwia i zaspokaja pragnienie po posiłku. Smakuje świeżo zebranym rabarbarem.

Ilość odsłon wpisu: 239 | Dodany przez: Pizza Noca Olsztyn | Dnia: 2018-05-15 08:11:31

Brak komentarzy do tego wpisu.