Pizza z dostawą w nocy w Olsztynie. Zamówienia: 570 882 070

Blog Pizza Nocą Olsztyn

Aktualne wpisy w serwisie Pizza Nocą Olsztyn.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Mr. Dark w Pizza Nocą Olsztyn.

Menu pizzerii nocnej w Olsztynie uzupełniają napoje marki Mr. Dark. Oryginalne smaki doskonale komponują się z pizzą. Mr. Dark Black, Gold, White i Pink dostaniesz w cenie 6 zł za butelkę 330 ml. Wybierz ulubioną pizzę i zamów pana Darka. Aktualne menu pizzy Olsztyn.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Wypiekanie pizzy na liście UNESCO.

Tradycja wypiekania pizzy pochodzi z XVII wieku. Pizza na początku była ulicznym tanim jedzeniem dla ubogich. Pieczona z resztek, doskonale uzupełniona przyprawami smakowała nawet zamożnym Włochom.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Ceny pizzy Kids Banan i Tuna!

Od przedświątecznego poniedziałku Pizza Nocą Olsztyn obniżyła ceny wypieków dla dzieci - pizza Kids Banan oraz pizzy Tuna. Kids Banan to słodka wersja pizzy uwielbiana przez najmłodszych. Zawiera ananasa i banana.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Obserwuj profil Pizza Nocą Olsztyn na portalu Twitter.

Zapraszamy do podążania za naszym nowym profilem społecznościowym. Obecność Pizzy Nocą Olsztyn na Twiterze wzbogaca naszą aktywność w mediach. Przecież oprócz Facebooka jest jeszcze konkretny Twitter i fotograficzny Instagram. Na Twiterze znajdziesz nas wpisując @Pizza_Olsztyn.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Dodajemy cebulę, czosnek, oliwki i Rukolę za darmo.

W Pizza Nocą Olsztyn bez problemu wzbogacisz zamówioną pizzę o dodatki nadające indywidualny smak wypiekowi. Wybierz dodatkowy czosnek, lub cebulę do swojej ulubionej pizzy mięsnej lub dodaj oliwek i sałatę Rukolę do jakiejkolwiek pozycji z menu całkowicie bez dodatkowych kosztów.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Tak, rozdajemy darmowe pizze!

Jesteś głodny? Mieszkasz w Olsztynie? Lubisz Pizzę? Chcesz otrzymać jedną bez żadnych opłat? Jeśli tak to czytaj dalej. Pizza Nocą Olsztyn ma do rozdania 6 sztuk włoskich placków dla sześciu osób całkowicie za darmo.

Jak otrzymać darmową pizzę?

To proste w trzech krokach...

Foto Pizza Noca Olsztyn

Nowa pizzeria w Olsztynie już otwarta.

Zapraszamy wszystkich miłośników włoskich placków, tych głodnych oraz tych ciekawych nowych smaków na pyszne wypieki Pizzy Nocą Olsztyn. Przez pierwszy miesiąc (lub do wyczerpania zapasów) do każdego zamówienia dodajemy skromny upominek w postaci puszki napoju gratis.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Profil baru Pizza Nocą Olsztyn na fejsbuku.

Obecność w mediach społecznościowych Pizzy Olsztyn stałą się faktem. Facebook jest najbardziej popularny w Polsce, znacznie wyprzedza Twettera. Zrzesza miliony osób na świecie, a w Olsztynie pewnie dziesiątki tysięcy. Zapraszamy do odwiedzenia profilu Pizza Nocą Olsztyn na FB. Znajdziesz tam informacje o aktualnych promocjach pizzy z dowozem nocą w Olsztynie.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Strona web z pełnym menu Pizzy Nocą w Olsztynie.

Zapraszamy do nowego baru Pizza Nocą w Olsztynie na Nagórki przy Orłowicza 25b. Specjalnie dla Was pracujemy w nocy, dowozimy pizzę do 03:00. Pełne menu znajdziecie na stronie w sieci pod adresem Pizza w Nocy Olsztyn.

Foto Pizza Noca Olsztyn

Pizza z nocnym dowozem w Olsztynie startuje na początku lutego 2018.

Już od lutego zamówisz pyszną pizzę z dostawą do domu nawet o 24 w nocy. Mieścimy się na Nagórkach w pawilonie od ulicy Orłowicza 25. Wypiekamy i rozwozimy smaczne placki po całym Olsztynie i okolicach nawet do 03:00 w nocy. Zamówienia można składać pod numerem tel. 570 882 070. Nie musisz się już martwić o kolację późną nocą - zamów Pizzę!